603 546 882 info@topcleanuklid.cz

Služby

Mimo standardního pravidelného a jednorázového úklidu nabízíme i ekologické, sezónní, předkolaudační a generální úklidy.

Poradíme si i s hloubkovým úklidem po nájemnících, malířích, rekonstrukcích, stavebních pracích a podobně.

Naši zákazníci mohou využít i jiné služby, jako je umývání oken, i za použití výškové techniky, strojové čištění podlah, parní čištění,

tepovací služby či žehlení.

Při práci používame profesionální čistící prostředky a stroje zn. Kärcher. Klademe důraz na šetrnost ke všem typům povrchů.

Úklidové služby nabízíme pro rodinné domy / byty, zdravotnické zařízení,

firemní prostory, kanceláře, obchodní a komerční prostory, sklady, výrobní haly, průmyslové objekty, stavební firmy a jiné.

Máme individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Naše firma má sjednané pojištění odpovědnosti za škodu podnikatele.

 

Pro naše stálé zákazníky máme připravené zajímavé slevy. 

 

Rezervujte si naše služby ZDE

Úklid domácností

Nabízíme Vám komplexní soubor služeb pro Vaši domácnost, který Vám odlehčí od úklidu a přinese čistotu, pořádek a vůni do Vašeho domova. Do domácností posíláme zkušený a praxí prověřený personál, který plní vysoké, jak profesní, tak i osobní předpoklady. A samozřejmě, zaručujeme bezpečnost a diskrétnost.

Mytí oken

Mytí oken, výkladních a prosklených výloh nabízíme pro domácnosti, firmy, restaurační zařízení, obchodní prostory a centra. Zajistíme umývání žaluzií, plastových rámů, klik a parapetů.

Úklid firem

Naše úklidová firma Vám zabezpečí jednorazové i pravidelné úklidy. Úklidový servis nabízíme pro čištění firem, kanceláří, skladů, schodů, obchodních, administrativních a jiných komerčních prostor.

Čištění koberců

Profesionálním strojovým tepováním koberců, sedacích souprav, stoliček, křesel a taburetek Vám odstraníme i staré nečistoty, skvrny, prach, roztoče, alergeny, plísně a nežádoucí pachy.

Úklid kanceláří

Poskytujeme pravidelné a jednorazové úklidové služby v kancelářských prostorech, sídlech firem, advokátních a notářských kancelářích.

Úklid zdravotnických zařízení

Specializujeme se i na zdravotnická zařízení, jako jsou ambulance, kliniky, soukromá zdravotnická zařízení, denní pobytová centra, ale také prostory pohřebních ústavů, obřadních síní a dalších zařízení vyžadujicí speciální dezifenkční prostředky.

Úklid staveb

Čištění stavebních prostor patří k dalším službám, které naše firma nabízí. Zaměřujeme se především na čištění již dokončených staveb, kde se klade důraz na čištění oken a okenních rámů, dveří a zárubní, podlah, dlažeb, sanity atd.

Úklid společných prostor

Poskytujeme kompletní úklid nebytových prostor bytových domů během celého roku. Nabízíme pravidelné, ale i jednorázové úklidy společných prostor, včetně výtahů, schodiště, vstupních prostor a sklepů. Prioritou naší společnosti je zabezpečit čisté bydlení prostřednictvím dobře zorganizovaného systému práce a spolehlivého personálu.

Úklid po stavbě, rekonstrukci, malování

Poskytujeme předkolaudační úklidy, čištění a uklízení po rekonstrukci, malovaní, před a po stěhovaní atd.

Žehlení

Nebaví Vás žehlení? Nemáte čas, a nebo chuť? Rádi Vám s tím pomůžeme. Vaše prádlo a textílie vyzvedneme, vyžehlíme
a doručíme zpět k Vám.

Drobné opravy a úpravy

Jste pracovně zaneprázdněni a nemáte čas na běžné opravy v bytě, domě,
a nebo jeho okolí? Potřebujete zapojit světla, smontovat nábytek, pověsit poličky, či zapojit spotřebiče? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám s tím pomůžeme.

603 546 882

Rezervujte si naše služby již dnes